Policyjny pościg na Pogorzelcu. Poszukiwany nastolatek ukradł alkohol i uciekał między blokami

4

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali po krótkim pościgu 17-latka. Młody mężczyzna ukradł w sklepie alkohol oraz był poszukiwany. Nastolatek trafił do Policyjnej Izby Dziecka w Opolu. Będzie on także odpowiadał przed sądem za kradzież.

Do zdarzenia doszło 1 lipca. Przed godziną 12:00 policjanci patrolujący miasto zauważyli młodego mężczyznę, który trzymając w ręce alkohol uciekał przed pracownikiem sklepu. Z posiadanych funkcjonariuszom informacji wynikało, że był on także poszukiwany ponieważ uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Policjanci ruszyli za nim. Nastolatek uciekł na strych jednego z bloków, gdzie został zatrzymany.

Skradziony alkohol został odzyskany i zwrócony pracownikom sklepu. Natomiast 17-latek został przewieziony do Policyjnej Izby Dziecka w Opolu. Będzie ona także odpowiadał przed sądem za kradzież. Grozi mu za to kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

4 KOMENTARZE

    • Potem miał plan po dachach aż do dworca, a stamtąd pociągiem do Polskiej Cerekwi. Ale przypomniał sobie, że od Koźla nie ma już torów, więc się poddał, a flaszkę, którą miał dla chorej babci, oddał.

Skomentuj