Policyjna „Szlachetna Paczka” trafiła do samotnej matki z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego

0

Kierownictwo opolskiej Policji oraz policjanci i pracownicy cywilni Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, po raz czwarty włączyli się w akcję „Szlachetna Paczka”. W tym roku pomogliśmy jednej z rodzin w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Ubrania, żywność oraz sprzęt gospodarstwa domowego, to tylko niektóre rzeczy, jakie trafiły do potrzebującej rodziny. Nie zabrakło też chwil pełnych wzruszeń i radości.

Już po raz czwarty funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu przygotowali kilkadziesiąt prezentów z darami w ramach „Szlachetnej Paczki”. W poprzednich odsłonach akcji zawitaliśmy do powiatu nyskiego, głubczyckiego i prudnickiego. Pomagaliśmy starszej kobiecie, ojcu samotnie wychowującemu czworo dzieci oraz matce z synem. Tym razem ze świąteczną pomocą dotarliśmy do samotnej matki z dwójką dzieci z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Największą radość funkcjonariuszom, którzy wieźli prezenty, dały podziękowania i życzenia. „Szlachetna Paczka” to społeczny, ogólnopolski projekt, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce.

Skomentuj