Policjanci zatrzymali poszukiwanego 21-latka. Wpadł, bo przechodził w niedozwolonym miejscu

5

Dzielnicowi z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali 21-latka. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę, bo przeszedł przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Podczas wykonywanych czynności policjanci ustalili, że jest poszukiwany. Miał do odbycia karę pozbawienia wolności. Teraz za kradzieże spędzi w zakładzie karnym 175 dni.

We wtorek (5 października), około godziny 15:30 na ul. 1 Maja dzielnicowi zauważyli młodego mężczyznę, który przeszedł przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, mimo że w pobliżu znajdowało się przejście dla pieszych. Gdy policjanci polecili mężczyźnie by się zatrzymał, ten nie reagował i przyśpieszając próbował się oddalić. Policjanci go zatrzymali.

Podczas dalszych czynności okazało się co było powodem takiego zachowania. Funkcjonariusze ustalili w policyjnych systemach, że 21-latek był poszukiwany. Miał do odbycia karę pozbawienia wolności. Poszukiwany został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, gdzie za kradzieże spędzi 175 dni.

5 KOMENTARZE

  1. Odsiadka nic nie da,dalej będzie kradł.
    Odjęcie kończyny przyniosloby efekt,w życiu nawet lizaka by nie ukradł.
    No ale liberalizm prawa,humanitaryzm i tego typu lewacki bełkot powoduja że kary są niskie a warunki w więzieniu hotelowe,trzygwiazdkowe.

Skomentuj