Policjanci z Kędzierzyna-Koźla przygotowali paczki dla seniorów w trudnej sytuacji życiowej

10

Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region Kędzierzyn-Koźle wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu i Klubem Dawców Krwi „Kropelka” przygotowali kolejne paczki dla seniorów z Kędzierzyna-Koźla. Przy współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem Region Kędzierzyn-Koźle zostały one przekazane osobom znajdującym się w trudnej sytuacji.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region Kędzierzyn-Koźle wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu oraz Klubem Honorowych Dawców Krwi „Kropelka” po raz kolejny przygotowali paczki, by wspomóc seniorów znajdujących się w trudnej sytuacji.

Tym razem dzięki zaangażowaniu członków stowarzyszenia oraz funkcjonariuszy kędzierzyńsko-kozielskiej policji zebrano artykuły spożywcze oraz środki czystości. Paczki z darami policjanci przekazali potrzebującym mieszkańcom naszego miasta.

Źródło: Policja Kędzierzyn-Koźle

10 KOMENTARZE

 1. No brawo wypasione te osoby potrzebujące, ciekawe kto robi kwalifikacje do pomocy i dlaczego popaprancy rozwożą paczki? Czyżby nie mieli co robić?

  • Podszywaczku :-)

   W artykule pisze wyraźnie: „Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region Kędzierzyn-Koźle wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu i Klubem Dawców Krwi „Kropelka” …” i „Przy współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem Region Kędzierzyn-Koźle.”
   Pomogę tobie z zrozumieniem tekstu. Oznacza to z bardzo, bardzo dużym prawdopodobieństwem, że osoby znajdujące się w trudnej sytuacji zostały wytypowane przez te trzy instytucje. Dodatkowo „”Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region Kędzierzyn-Koźle wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu oraz Klubem Honorowych Dawców Krwi „Kropelka” po raz kolejny przygotowali paczki.” Oznacza, że nie tylko „Policja” przygotowała paczki.

   Nie dziękuj za pomoc w zrozumieniu sensu tekstu. :-)

   Pamiętaj, że nie dostaniesz listy tych ludzi potrzebujących. RODO. To też trzeba wytłumaczyć ??? :-)

 2. Podszywaczku czas na twoje lekcje on-line.
  Idź z tymi pytaniami do komendanta Policji w mieście możliwości.
  Nie zapomnij w rozmowie z nim używać takich samych określeń jak w komentarzu. Odwagi :-)

Skomentuj