Policjanci z Kędzierzyna-Koźla przeszli szkolenie Krav Maga

1

Mundurowi z Kędzierzyna-Koźla szkolili się z zakresu taktyki i techniki interwencji. Zajęcia odbyły się na hali sportowej w ZS nr 3 w Kędzierzynie – Koźlu pod okiem doświadczonego instruktora Krav Maga Mariusza Kuczery. Ćwiczenia przeprowadzane są w celu doskonalenia umiejętności policjantów oraz omówienia i eliminowania ewentualnych błędów.

W Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie-Koźlu instruktor Krav Maga Mariusz Kuczera w ramach współpracy z Opolską Policją przeprowadził szkolenia dla policjantów z Kędzierzyna-Koźla. Celem zajęć było doskonalenie technik i taktyk interwencji, szybkiego obezwładniania, użycia technik transportowania w oparciu o system krav maga .

Tego typu szkolenia są bardzo przydatne, dając policjantom możliwość odbycia wspólnych ćwiczeń, a ujawnione w trakcie zajęć błędy pozwalają na ich wyeliminowanie w przyszłości. Regularne szkolenia mają na celu przede wszystkim doskonalenie umiejętności oraz eliminowanie nieprawidłowości przy podejmowaniu interwencji przez funkcjonariuszy.

 

1 KOMENTARZ

  1. Jeśli instruktor nazywa się Mariusz Kuczera, to: ćwiczono pod okiem doświadczonego instruktora Krav Maga Mariusza Kuczery, panie redaktorze.

Skomentuj