Policjanci z Kędzierzyna-Koźla poszukują świadków dwóch zdarzeń drogowych

4

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu poszukują świadków dwóch zdarzeń drogowych, które miały miejsce na terenie miasta.

Do pierwszego zdarzenia doszło 15 lipca 2020 roku około godz. 17:00 na ul. 1 Maja w Kędzierzynie-Koźlu. W zdarzeniu tym brała udział piesza oraz samochód osobowy Opel Vectra.

Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej komendy poszukują również świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 21 sierpnia 2020 roku na ul. Żeromskiego. W wypadku tym brał udział samochód Opel Zafira i motocykl.

Osoby, które były świadkami tych zdarzeń lub mają na jego temat informacje, prosimy o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Wojska Polskiego 18 lub kontakt telefoniczny pod numerem 47 863 44 03 bądź numerem alarmowym 112.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu

4 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję, że znajdą. Dobrze by było, aby znaleźli nowego redaktora bo dwa błędy w jednym zdaniu to już mega dużo! Cytuję „poszukuj również” Pozdrawiam, Kate.

  2. Ruszyła maszyna po szynach ospale…. Po 2 miesiącach od zdarzenia policja pyta czy może ktoś widział albo ma nagranie, ciekawe jaką kartę musiał bym mieć w kamerze żeby mi zachowała nagrania z 2 miesięcy jazdy….

  3. Trzeba rozpowszechnić pogląd, że sygnaliści PIS-owscy to nie są donosiciele. Informowanie władzy (dawniej donosicielstwo) powinno być tak jak w Niemczech postawą obywatelską.

Skomentuj