Policjanci z Kędzierzyna-Koźla nagrali promocyjne wideo. Zaprosili kolegów z innych służb

16

Opolska policja opublikowała promujące pracę kędzierzyńskich policjantów, którzy do udziału w nagraniu zaprosili także kolegów z innych służb, jak i Sebastiana Świderskiego, prezesa Zaksy, czy też Tomasza Radłowskiego, dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

„Zapewnienie bezpieczeństwa to gra zespołowa. Tu liczy się współpraca wielu służb. Zobaczcie kolejną odsłonę naszego cyklu ,,Bezpieczna Opolszczyzna”. W nim przybliżymy Wam codzienną służbę policjantów w mniej znanych zakątkach naszego województwa. Witamy w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim” – piszą policjanci.

16 KOMENTARZE

 1. Ale się ośmieszają ! Oprócz służby zdrowia czy straży pożarnej nikt nie strzeże bezpieczeństwa mieszkańców Kędzierzyna -Koźla !
  Wycinając drzewa tak strzegą lasy Kędzierzyńscy leśnicy. A policja by ładnie wyglądać uczestniczy w takich spotach czy opowiada bajki o swej pracy dzieciom. One są naiwne my nie. Bo rzeczywistość zgoła jest inna. Policja to już od dawna biurokracja pracująca od 7-15. Do tego z nastawieniem antyspołecznym. Nocnych patroli niewiele bo jakieś dwa radiowozy na miasto i schowane w krzakach. Pieszych patroli brak. Dzielnicowy kto go zna ? I odwrotnie dzielnicowy nie zna mieszkańców swego rewiru. A wyczyn naszych dzielnych funkcjonariuszy jak strzegą prawa poznała cała Polska z telewizji oraz internetu. No cóż stróże prawa i lasu – kłamać to my nie nas !

   • Ile masz lat że nie widziałeś nigdy pieszych patroli ? Do tego zaskoczyłeś nie wiedzą.
    No cóż jeszcze w latach 90 tych ubiegłego stulecia policjanci nie tylko poruszali się: nyssanami czyli Nysami , kredensami czyli Fiatami 125p i trapezami czyli Polonezami. Poruszali się również na własnych nogach po dwóch. Wciągu dnia oraz w nocy. Była większa dyscyplina niż dziś gdzie każdy h.. na swój strój. I druga kwestia to wedle ciebie w ogóle zabrać im radiowozy bo nawet te dwa to za dużo… Bardzo ciekawe….

 2. Policja działa jak jej nakazują rządzący,na siłownie najechali dopiero jak dostali zastrzyk gotówki od rządu.To jest instytucja która przede wszystkim musi na siebie zarabiać(tak jest na całym świecie)stąd jej działania,wystawianie mandatów itp,itd.

  • Aha to znaczy że z mandatów pieniądze idą do kasy policji ? Ciekawi mnie skąd masz taką wiedzę ?
   Jednym słowem piszesz stek bzdur. Pieniądze z mandatów u nich nie zostają idą do państwa. Nie martw się oni dostaną kasiorę bo tobie z podatkiem zabiorą. A za to że ci wpierniczy mandat mają punkty a później zamieniają to na dodatkową forsę. Oczywiście są różnice punktacji w zależności za przewinienie. Oni czyli tzw. budżetówka otrzymują normalne pensje plus nagrody 13 pensje itd. A ta instytucja jak ją nazywasz jest przede wszystkim dla rządzących by nimi posłużyć się przeciw społeczeństwu. I to wg. polityków wszelkiej maści jest tzw. bezpieczeństwo.

 3. Niezależnie od tego co kto wypisuje, fajny spot, z pomysłem. Mnie zastanawia tylko jego cel. Zazwyczaj takie promocje robi się po to żeby zwerbować ewentualnych kandydatów. Tutaj tak trochę wygląda na próbę budowania zaufania. I to mnie martwi.

 4. Niebezpieczny przejazd ulicą Miłą miał miejsce 13 sierpnia. Kierowca pojazdu poruszającego się w kierunku Kuźniczek zwolnił przed przejściem i przejazdem, widząc zbliżające się do niego rowerzystki oraz chłopca na hulajnodze. W tym momencie został wyprzedzony przez jadący z dużą prędkością radiowóz, którego kierowca zignorował podwójną linię ciągłą. Co ważne, w tym momencie policjanci nie używali sygnałów dźwiękowych i świetlnych, więc nie byli pojazdem uprzywilejowanym.hi hi – ktoś im nagrał spot reklamujący policję. Na Miłej w kk!

 5. Rynek w Kozlu opanowyny przez ” zintegrowanych ” jezdza jak chca po rynku o kazdej porze dnia i nocy . Zadnego lebra z policji tam nie widac ; biora kieszonkowe czy czy jak ? A na Gliwickiej czy Chrobrego to stoja ( gdzie latwiej kase zrobic )
  Emerytura juz po 25 latkach im grozi bo ciezkie warunki atmosferyczne doskwieraja ! Respekt przed policajem mnie ucza tzn mam lebra uawzac za lepszego

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj