Policjanci z Kędzierzyna-Koźla kontynuują akcję znakowania rowerów. Sprawdź terminy

0

Trwa akcja znakowania rowerów. Działania pn. „Oznakuj swój rower” prowadzone są w wyznaczonych terminach przez policjantów na terenie Komendy Powiatowej Policji i Komisariatu Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla prowadzą akcję znakowania rowerów. Procedura znakowania polega na wygrawerowaniu specjalnym przyrządem typu „engrawer”, indywidualnego oznaczenia. Jednoślad jest następnie rejestrowany w policyjnym systemie – elektronicznym rejestrze przedmiotów oznakowanych. Dzięki temu systemowi każdy rower będzie miał indywidualny numerem, po którym będzie można ustalić jego prawowitego właściciela.

Policjanci przed znakowaniem roweru wypełnią kartę ewidencyjną roweru, a po wygrawerowaniu numeru zarejestrują go w elektronicznym rejestrze przedmiotów oznakowanych.

Rejestracja w komputerowej bazie danych odbywa się na podstawie: dokumentu tożsamości właściciela (tylko osoba pełnoletnia). Osoby niepełnoletnie mogą oznakować swój rower w obecności jednego z rodziców lub opiekunów prawnych.

W sierpniu będzie można oznakować swój rower w Komendzie Powiatowej Policji i Komisariatu Policji w Kędzierzynie-Koźlu w następujących terminach:

Znakowanie rowerów w Kędzierzynie-Koźlu - terminy w sierpniu

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj