Policjanci z Kędzierzyna-Koźla będą mieli nowego szefa. Wiktor Chałupa przechodzi na emeryturę

12

Szykuje się zmiana na stanowisku komendanta Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu. Dotychczasowy szef kędzierzyńskich policjantów, młodszy inspektor Wiktor Chałupa, zamierza przejść na emeryturę.

Jak potwierdziliśmy w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu, Wiktor Chałupa złożył raport o przejście na emeryturę komendantowi wojewódzkiemu nadinspektorowi Jarosławowi Kalecie. Prośba została przyjęta. To oznacza, że Wiktor Chałupa będzie pełnił swoje obowiązki tylko do 15 lutego.

Wiktor Chałupa kieruje KPP w Kędzierzynie-Koźlu od lutego 2016 roku. Nie jest jeszcze znane nazwisko jego następcy. Raporty o przejście na emeryturę złożyli też komendanci z Nysy i Strzelec Opolskich.

12 KOMENTARZE

    • porównywanie Pana Chałupy z Komendantem Straży Miejskiej, z całym szacunkiem dla Aleksego Ptaszyńskiego, w kontekście policjant-policjant jest obrażaniem Pana Komendanta Chałupy, Pan Ptaszyński był dzielnicowym w stopniu młodszego aspiranta, Pan Chałupa Komendantem Powiatowym w stopniu starszego oficera, to chyba wyjaśnia wszystko w tym temacie.

  1. Na emeryturce może by posiedział …swoją droga to mogliby podać ile się należy …jak o większych „gwiazdach „mogą pisać ..np.Pan Cugowski lekko ponad 500 zł -kpina

  2. chyba nie masz pojęcia dziewczynko za co się zostaje ,,oficerem” w tej POLYCYJI, co jeden to lepszy z resztą ZIP skład z Kędzierzyna Polycyji to koleżeńska układanka

Skomentuj