Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku podczas prac polowych z udziałem 14-latka

2

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę około godziny 13 w Brzeźcach. 

Operator numeru alarmowego odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że nastolatek podczas prac polowych doznał poważnego urazu ręki. Na miejsce skierowano policję,  pogotowie ratunkowe oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Link do artykułu ze zdjęciami.

– Podczas prac polowych, 14-latek uległ wypadkowi, w wyniku którego doznał urazu kończyny górnej i wymagał natychmiastowej pomocy medycznej. Chłopiec został przetransportowany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego wypadku – informuje komisarz Magdalena Nakoneczna, oficer prasowy kędzierzyńsko-kozielskiej policji.

2 KOMENTARZE

    • Podszywaczu, pomyśl zanim napiszesz i pisz pod własnym nickiem. Myślenie nie boli. :))

      Z tego artykułu nie wynika dlaczego był potrzebny śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W tym artykule pisze „Na miejsce skierowano policję, pogotowie ratunkowe oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.” w Artykule z linku ” Z uwagi na czas postanowiono wezwać śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.” Pomyśl zanim napiszesz i pisz pod własnym nickiem.

Skomentuj