Policjanci patrolujący miasto zauważyli pożar komina. Interwencja służb na Pogorzelcu

5

We wtorek, kilkanaście minut przed godz. 21, strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze przewodu kominowego w budynku przy ulicy Ignacego Paderewskiego w Kędzierzynie-Koźlu.

Patrol policji, pełniąc służbę w pewnym momencie zauważył gęsty dym wydobywający się z komina jednego z pobliskich domów. Na miejsce wezwali straż pożarną. Przybyłe zastępy Państwowej Straży Pożarnej potwierdziły pożar przewodu kominowego. Działania strażaków polegały na ugaszeniu ognia oraz wyczyszczeniu przewodu kominowego. Dzięki sprawnej reakcji służb udało się szybko opanować pożar oraz zapobiec jego rozprzestrzenieniu. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

5 KOMENTARZE

  1. Dobrze ze nikomu nic się nie stało. Tylko dlaczego w kk strażacy czyszczą kominy. Gdzie kominiarze?Ach no tak na rowerek sprzętu nie ZABIERZE, ale 50zl to i owszem. Kpina że trzeba płacić kominiarzowi który przyjedzie z małą kulą bez drabiny tylko dlatego że musimy posiadać dokument potwierdzający czyszczenie komina.

  2. Ogólnie kominiarz powinien mieć przy sobie kartkę na której powinny być zaznaczone podpunkty które musi wykonać a które zostały wykonane. Może choć to poprawiłoby sytuację.

Skomentuj