Policjanci oraz członkowie Klubu Kibica ZAKSA zorganizowali mikołajki dla podopiecznych z Domu Dziecka

0
Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region Kędzierzyn-Koźle wspólnie z Klubem Kibica ZAKSA oraz funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu zorganizowali mikołajki dla podopiecznych z Domu Dziecka. W asyście świętego Mikołaja rozdali dzieciom prezenty. Zabawki, gry, obuwie sportowe, słodycze i owoce wywołały na ich twarzach uśmiech.
W dniu świętego Mikołaja żadne dzieci nie mogą zostać bez prezentu. Dlatego Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region Kędzierzyn-Koźle wspólnie z Klubem Kibica ZAKSA oraz funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pojechali z prezentami do podopiecznych z Domu Dziecka w Kędzierzynie-Koźlu. Towarzyszył im oczywiście św. Mikołaj z worem pełnym prezentów.
W zbiórkę oraz dostarczenie podarunków dla dzieci osobiście zaangażował się komendant kędzierzyńsko-kozielskiej Policji podinsp. Hubert Adamek. Niecodzienna wizyta oraz otrzymane prezenty sprawiły dzieciom wielką radość i wywołały na ich twarzach uśmiech.
Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj