Policjanci odnaleźli zaginioną 14-latkę już trzy godziny po otrzymaniu zgłoszenia

2

Akcja poszukiwawcza za zaginioną nieletnią była prowadzona na terenie dwóch powiatów. Sprawne działanie głubczyckiej i kędzierzyńskiej policji doprowadziło do szybkiego odnalezienia poszukiwanej.

W niedzielę, 31 maja głubczyccy policjanci zostali poinformowani o zaginięciu 14-letniej dziewczynki, która miała przebywać czasowo na terenie gminy Głubczyce. Na miejsce zaginięcia skierowano patrole, które zebrały wszystkie niezbędne informacje o poszukiwanej i okazało się, że jej stałe miejsce zamieszkania jest na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. O tym zaginięciu została również powiadomiona kędzierzyńska policja.

Do poszukiwań zostali zadysponowani wszyscy funkcjonariusze głubczyckiej komendy, po tym jak w jednostce został ogłoszony alarm. Sprawna współpraca policjantów z Głubczyc oraz Kędzierzyna przyczyniła się do tego, że już po blisko 3 godzinach nieletnia została odnaleziona w jednym z mieszkań na terenie Głubczyc.

Profesjonalizm oraz doświadczenie mundurowych w trakcie prowadzonych poszukiwań przyczynił się do szybkiego odnalezienia dziewczynki. Po odnalezieniu zaginiona została przekazana pod opiekę dorosłych opiekunów. Jej zdrowiu ani życiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo.

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj