Policjanci eskortowali mężczyznę, który wiózł żonę z podejrzeniem koronawirusa do szpitala

0

Policjanci pomogli małżeństwu, które potrzebowało pomocy. Kierowca citroena wiózł żonę do szpitala. Działania funkcjonariuszy pozwoliły mu sprawnie i bezpiecznie dotrzeć do placówki medycznej, gdzie kobieta uzyskała pomoc specjalistów.

Do zdarzenia doszło w środę, przed godziną 14:00. Z kędzierzyńsko-kozielskim dyżurnym skontaktował się policjant z Prudnika, który przekazał, że w kierunku naszego miasta jedzie mężczyzna potrzebujący pomocy.

Jak ustalili funkcjonariusze, wiózł on żonę do szpitala w Kędzierzynie-Koźlu, która bardzo źle się czuła, miała wysoką gorączkę i pilnie potrzebowała pomocy medycznej. Zgłaszający nie wiedział, gdzie znajduje się placówka medyczna, dlatego poprosił o pomoc policjantów.

Na trasę, którą miał jechać, został skierowany patrol ruchu drogowego. Gdy funkcjonariusze zauważyli na drodze krajowej nr 40 nadjeżdżającego citroena, rozpoczęli jego pilotaż. Działania policjantów pozwoliły kierowcy sprawnie i bezpiecznie dojechać do szpitala, gdzie jego żona uzyskała pomoc specjalistów.

Skomentuj