Policja zatrzymała mężczyznę, który groził wysadzeniem budynku. Przeszkadzało mu światło. Niebezpieczeństwa nie było

8

W czwartek wieczorem służby odebrały informację o groźbach dotyczących wysadzenia budynku przy ulicy Grunwaldzkiej 5 w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie siedzibę ma m.in. Prawo i Sprawiedliwość.

Więcej: Alarm bombowy w budynku przy ulicy Grunwaldzkiej. To kędzierzyńska siedziba PiS. Wszystkie służby na miejscu

Policja dotarła do mężczyzny, który groził wysadzeniem budynku. Został on zatrzymany. Jak udało nam się dowiedzieć, to mieszkaniec okolicy. Miał zadzwonić do banku, który niegdyś znajdował się przy ulicy Grunwaldzkiej, żądając wyłączenia świateł pod groźbą wysadzenia sąsiedniego budynku przy ulicy Grunwaldzkiej 5. Wszystko okazało się blefem. Nie stwierdzono zagrożenia. Alarm został odwołany.

8 KOMENTARZE

 1. Jaja sobie robicie.Służby w KK to zaczyna być farsa,koty na na drzewie,krowa w odrze,pijak na moście.
  Wy strażacy to nudzicie sie chyba co??
  Pożarów znikoma część służby to wymyślacie pierdoły żeby dodatek dostać.

  • To jeszcze nic! Najbardziej wkurzające jest to że do każdego zgłoszenia jadą 4 wozy straży, 2/3 radiowozy, karetka i wzywany jest śmigłowiec. Wygląda to na brak kompetencji dyspozytora.

   • To co wypisujesz, to realna fantazja, „Realisto”. Zejdź na ziemię, przestań bredzić i zaśmiecać całe forum swoimi dyrdymałami.

   • To może na taczkach by ich wywieźć razem z PO rozliczyć za oszustwa defragmentację pieniądza i działanie na szkodę państwa, bezpieczeństwa i zdrowia obywateli. W ich miejsce wybrać 100 najmodniejszych Polaków ale prawdziwych a nie skorumpowane marionetki. Czy hazarów z Izraela Kto jest za .

 2. Vincent – proponuje autoautopsje, wtedy sie dowiesz jaki jestes zgnily od srodka. Matka natura (rodzona) sie wstydzi za te zgnilizne……

 3. Trzeba zrzucić się na kaucję dla tego człowieka , za odwagę takich obywateli powinno być więcej to by się okupanci bali. My władzę dajemy i my ją odbieramy każdy szansę miał więc wnioski wyciągnijmy sami.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj