Policja szuka świadków potrącenia kobiety. Możliwe, że sprawcę nagrały kamerki w innych autach

5

Policjanci z Kędzierzyn-Koźla poszukują świadków wypadku drogowego z udziałem pieszej prowadzącej rower do którego doszło na drodze krajowej nr 45 w miejscowości Polska Cerekiew. Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które w dniu 15 lutego pomiędzy godziną 13:25 a godziną 14:15 poruszały się tym odcinkiem drogi o kontakt z kędzierzyńsko-kozielskimi policjantami.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek  (15 lutego 2021 roku) na drodze krajowej nr 45 w miejscowości Polska Cerekiew. Około godziny 13:40  zauważono leżącą na poboczu kobietę. 68 latka  z ciężkimi obrażeniami  została  zabrana przez załogę pogotowia do szpitala. Policjanci ustalają szczegóły wypadku.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które w tym czasie poruszały się drogą krajową nr 45 i mają informacje, które mogą być pomocne przy wyjaśnieniu tej sprawy o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod numerem telefonu 47 863 42 04 , 47 863 42 28. Prosimy przede wszystkim o kontakt kierowców, którzy w tym czasie poruszali się tą drogą i posiadają w swoich pojazdach rejestratory.

5 KOMENTARZE

Skomentuj