Policja namierzyła kierowcę, który wyprzedzał „na wariata” i zepchnął auto do rowu

1

Kędzierzyńscy policjanci zakończyli postępowanie w sprawie niebezpiecznej jazdy kierowcy osobowego peugeota. 37-latek na drodze pomiędzy Januszkowicami a Kędzierzynem-Koźlem wyprzedzał na „trzeciego” i chcąc uniknąć czołowego zderzenia uderzył w bok wyprzedzanego auta, spychając je do rowu. Po tym uciekł z miejsca zdarzenia. Wszystko jednak zarejestrowała kamera. Mężczyźnie zostało już zatrzymane prawo jazdy.

Do kolizji doszło 20 kwietnia. Wtedy to kierowca peugeota podczas nieprawidłowego wyprzedzania jechał na czołowe zderzenie. Aby uniknąć wypadku zepchnął kierowcę volkswagena do rowu. Następnie uciekł z miejsca kolizji. Na szczęście wszystko zarejestrowała kamera pojazdu, który jechał z naprzeciwka.

Policjanci którzy zajęli się tą sprawą, ustalili, że nieodpowiedzialnym kierowcą jest 37-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla. Mężczyzna został już przesłuchany i przyznał się do popełnionego czynu. Funkcjonariusze zatrzymali już jego prawo jazdy. Teraz jego sprawa trafi do sądu z wnioskiem o ukaranie.

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj