W wyśmienitych humorach wracali do domu wszyscy uczestnicy piątkowego święta kulturystyki i fitnessu zorganizowanego w Infiniti Fintess Club.  Przez cały dzień drzwi największego centrum fitness w regionie były otwarte dla wszystkich. Rozmowa z Ramoną Kurelowską, manager klubu.

– Jaki był cel imprezy pod hasłem „piątek trzynastego”?

– Chcieliśmy trochę odczarować ten wyjątkowy dzień kojarzony głównie z przesądami. Chcieliśmy pokazać, że piątek trzynastego wcale nie musi być pechowy, a wręcz odwrotnie, dla niektórych może okazać się bardzo szczęśliwy. Naszym zamiarem było odczarowanie mitu, że do sportu, siłowni i aktywności fizycznej trzeba mieć określone warunki czy predyspozycje. W Inifniti wierzymy w to, że bez względu na swój wiek, wygląd czy możliwości zawsze można rozpocząć swoją drogę związaną ze sportem. Wiemy, że nigdy nie jest na to za późno.

– Co było największym sukcesem tego wydarzenia?

– Naszym największym marzeniem było to, aby przełamać pewne stereotypy, którymi kierują się ludzie i wygląda na to, że się nam to udało. Świadczy o tym fakt, że przez cały dzień odwiedzały nas osoby, które nigdy wcześniej nie postawiły swojej nogi na siłowni i które akurat w piątek trzynastego postanowiły zrobić pierwszy krok w stronę zdrowego i aktywnego trybu życia.

– Jakie atrakcje przewidzieli państwo dla uczestników piątkowego święta fitnessu i kulturystyki?

– Wszyscy goście przez cały dzień mogli zupełnie za darmo skorzystać z oferty naszego klubu i jego  wyjątkowych atrakcji. Na salach tematycznych odbyły się  warsztaty i treningi  prowadzone przez naszych trenerów personalnych oraz fitnessu. Uczestnicy mogli też bezpłatnie skorzystać z analizy składu ciała oraz uzyskać wartościowe porady trenerów i  dietetyków. Nie zabrakło również konkursów z wartościowymi nagrodami. Swoją obecnością zaszczycił nas także Michał „BIG MAJK” Mikulewicz, mistrz świata w kulturystyce NAC. Sporym zainteresowaniem cieszył się jego pokazowy trening, który poprowadził wspólnie z trenerem Infiniti Kamilem Tanwicem. Po zajęciach obaj Panowie znaleźli czas na bardzo ciekawą rozmowę z uczestnikami imprezy.

– Czy planujecie Państwo kolejne edycje piątku trzynastego?

– Nie sprawdzałam jeszcze kiedy w przyszłym roku wypadnie piątek trzynastego, ale biorąc pod uwagę obecność tak wielu osób, które do tej pory z różnych powodów nie chciały przyjść na siłownię oraz ze względu na duże zainteresowanie tą imprezą, prawdopodobnie również za rok spotkamy się w ten szczęśliwy dzień w Infiniti Fitness Club.

INFINITI Fitness Club

Al. Jana Pawła II 58, Kędzierzyn-Koźle

Tel: 884 848 808

Skomentuj