Drogowcy kładą asfalt na odcinku Gliwickiej z nowym rondem przy „Ogrodowej”. ZDJĘCIA

13
DCIM121MEDIADJI_0313.JPG

Trwa remont ulicy Gliwickiej w Kędzierzynie-Koźlu. Dzisiaj drogowcy przystąpili do układania asfaltu.

Odcinek Kędzierzyn-Koźle-Brzeźce ma długość 1,5 km. Przebudowa kosztuje 11,2 mln zł i planowo potrwa do kwietnia. Dzisiaj wykonawca przystąpił do prac w rejonie skrzyżowania z ulicą Piotra Skargi, gdzie drogowcy układają asfalt. Odwiedziliśmy miejsce inwestycji, aby zobaczyć, jak postępują prace.

 

 

13 KOMENTARZE

    • No jak to gdzie? 500m.dalej przy wjeździe do Brzeziec. A tak przy okazji wyjaśniło się dlaczego ten remont trwa tak długo. Jednym walcem i wywrotką to nie da się świata zawojować ale gratuluję dobrego samopoczucia wlodarzom którzy podpisują umowy z takimi firmami.

  1. Wysiłek intelektualny związany z zaprojektowaniem tu ronda i kształtu zjazdów z niego, to czas zmarnowany i mógłby być wykorzystany na pobyt tego inżyniera z rodziną, śpiewanie psalmów i robienie papierowych statków, żeby je puszczać z synem.

  2. Po co tam rondo robia to ja nie wiem, nigdy tam na skrzyzowaniu sie nie stoi dluzej niz 5 sekund. Czy ktos wie czy da sie tam aktualnie jakos przejechac autem w strone Starego Kozla ulica Niezapominajek albo jakos obok?

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj