Podziękowania dla Zenony Kuś na sesji rady miasta. Dyrektor MOSiR przeszła na emeryturę

9

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, związana z jednostką od lat, przechodzi na emeryturę. Zenona Kuś odebrała podziękowania podczas dzisiejszej sesji rady miasta.

– Pani rzetelność, fachowość, sumienność i poświęcenie sprawiły, że nasze miasto, szczególnie w ostatnich latach, bardzo rozwinęło się w obszarze sportu i rekreacji. Za to serdecznie dziękujemy – mówił przewodniczący rady miasta Ireneusz Wiśniewski.

Dziękując, Zenona Kuś podkreśliła, że efekty działalności MOSiR to rezultat dobrej współpracy jednostki pomiędzy radą miasta i urzędem miasta.

– Dziękuję za to, że mogłam z państwem pracować przez tyle lat, zawsze mogłam liczyć na wsparcie – powiedziała Zenona Kuś.

Nowym dyrektorem MOSiR wybrany został Tomasz Radłowski.

9 KOMENTARZE

  1. Wredna kobieta.Zero kultury, wychowana chyba w kurniku. Odpowiedź na dzień dobry graniczy z cudem. No, ale cóż…czego się spodziewać.

    • trudno komentować twoje chamstwo anna k. znasz się pewnie i na kulturze, sporcie, sprawy kościoła nie są ci obce, port kozielski jest w orbicie twoich zainteresowań, jazda na suwak, jak i wyprzedzanie na obwodnicy są twoim oczkiem w głowie. Konwencje wyborcze i inne wydarzenia nie uchodzą twojej uwadze. Po prostu omnibus i wyrocznia w każdej sprawie. Taka po prostu Jola wszechświata.

  2. Ja tylko przypomnę jak skończyła Zenona K. pierwszy etap swojej kariery. Była nauczycielką od fikołków. I pewnego dnia z boiska szkolnego przy SP 11 przy ulicy Partyzantów dziecko przeskoczyło przez ogrodzenie i wpadło pod samochód. Zenona K. była nauczycielką, która niby prowadziła zajęcia. Procesu prawdopodobnie nie było albo może i był ale ostatecznie sprawie ukręcono łeb. I wtedy właśnie utworzono MOS a później MOSiR. I tak właśnie pani K. została dyrektórem. Nareszcie odeszła mara.

Skomentuj