Podwójne zabójstwo w Kędzierzynie-Koźlu. Kobieta i mężczyzna zginęli od ciosów siekierą

0

W sobotę, 15 października w Kędzierzynie-Koźlu doszło do brutalnego, podwójnego zabójstwa. Wobec mężczyzny podejrzanego o dokonanie tej zbrodni, sąd zadecydował o tymczasowym areszcie.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotę na terenie jednej z posesji w Kędzierzynie. Podczas prowadzenia działań służb, znaleziono zwłoki kobiety i mężczyzny. Zebrane informacje wskazywały, że doszło do zabójstwa z użyciem siekiery. Podejrzany o dokonanie tej zbrodni został już zatrzymany.

– W dniu 15 października miało miejsce zdarzenie, w którym śmierć poniosły dwie osoby – mężczyzna i kobieta. Prawdopodobnym narzędziem tego czynu była siekiera. Zatrzymano osobę podejrzaną o popełnienie tego czynu. Przedstawiono jej zarzut z artykułu 148 § 1 kodeksu karnego (zabójstwo – red.). W dniu 18 października Sąd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy – przekazuje Iwona Kobyłka, zastępca prokuratora rejonowego.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa, za który grozi mu kara od 8 do 25 lat więzienia, a nawet dożywocie.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj