Podwójne trafienie kędzierzyńskiej drogówki. Poszukiwany oszust wpadł podczas kontroli prędkości

2
Ilustracja

Policjanci z ruchu drogowego wyjechali jednośladami na drogi naszego powiatu. W gminie Cisek sprawdzali, czy kierowcy nie przekraczają dozwolonych prędkości. Dla jednego z nich kontrola spowodowana zbyt szybką jazdą, skończyła się zatrzymaniem. Okazało się, że 56-latek był poszukiwany i najbliższe dwa lata spędzi w więzieniu.

Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej drogówki rozpoczęli sezon motocyklowy i wyjechali jednośladami na drogi naszego powiatu. 12 kwietnia sprawdzali, czy kierowcy stosują się do obowiązujących ograniczeń prędkości w gminie Cisek. W Sukowicach zmierzyli prędkość osobowego volkswagena, którego kierujący poruszał się z nadmierną prędkością.

Podczas wykonywanych czynności mundurowi ustalili, że kierujący osobówką 56-letni mieszkaniec naszego powiatu jest osobą poszukiwaną za popełnienie przestępstwa oszustwa. W związku z tym mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do aresztu gdzie spędzi kolejne dwa lata. Natomiast za popełnione wykroczenie 56-latek został ukarany mandatem karnym.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu

2 KOMENTARZE

  • To zależy czy jakiś ważny VIP jest w rodzinie tego oszusta.?

   A jeżeli być może jakiś sędzia-kombinator jest z rodzince czy znajomkiem tego oszusta, to prawdopodobnie złapany oszust BĘDZIE wypuszczony.?

   A kto wie, czy policja nie zapłaci bydlakowi NAWET odszkodowania? za to, że bydlak miał stresa i został zatrzymany – w tak nieludzki i OKRUTNY sposób.?

   Bo inaczej to jakiś Timermans czy inny POdobny geniusz eurokołchozu – wypowie NAWET wojnę Polsce – za tak skandaliczne i OKRUTNE traktowanie przestępców
   ?

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj