Podwójna stłuczka na Wojska Polskiego. Maserati uderzyło w radiowóz zabezpieczający inny pojazd

18

Do niecodziennej kolizji doszło dziś rano na ulicy Wojska Polskiego. Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia drogowego, gdy w ich samochód uderzyło maserati, którego kierowca stracił panowanie nad pojazdem na wyjeździe z łuku drogi.

Od wczoraj kierowcy borykają się z problemami na śliskich nawierzchniach dróg. Dziś w godzinach porannych na ulicy Wojska Polskiego doszło do serii niefortunnych zdarzeń, w jednym przypadku uszkodzony został policyjny radiowóz.

Mundurowi dostali wezwanie w związku z busem renault, którego kierowca wpadł w poślizg i uderzył w słup energetyczny. Przybyły na miejsce patrol zabezpieczał drogę, gdy nagle kierowca maserati podróżujący od strony osiedla Azoty w kierunku Śródmieścia stracił panowanie nad pojazdem i zahaczył o radiowóz. Na szczęście w przypadku obu kolizji nikt nie został poszkodowany.

18 KOMENTARZE

 1. Oddawajcie sprawy do sądów – może wtedy ktoś z UM się zorientuje, że należy z partaczami umowę rozwiązać bo uczciwy jest znacznie tańszy.
  A z drugiej strony – zaczniecie chodzić na wybory aby było lepiej czy po prostu gamonie narzekanie macie we krwi ?!

 2. Biedne Miasto, które pomimo jednoznacznych zapowiedzi nie potrafi zadbać o choćby najważniejsze arterie. Jak zwykle-biedni ludzie, bogaty oszust.

 3. Czy Pani Prezydent zerwie wreszcie umowę z firmą, która miała nas zabezpieczyć? A może tak „być musi” i trzeba się jeszcze rok z tą Władzą przemęczyć?

 4. To akurat droga należy do starostwa powiatowego,mam nadzieję że chodnik i ścieżkę rowerową odśnieżą ,bo ludzie do pracy do zakładu jeżdżą i chodzą chodnikiem z osiedla .

 5. Jakby rozwaliły się setki aut to może trzeba by szukać winnych innych niż kierowcy ale skoro na tysiące kędzierzyńskich aut stłuczki miało tylko dwóch osobników to oznacza to tylko tyle, że nie każdy jest dobrym kierowcą.
  Nie jestem fanem tuskowców i innych lewaków rządzących KK ale nie można obwiniać ich za to, że jakiś psychiczny usiadł za kierownicę.

  • Jeju,dokładnie tak,jakiś pierdoła spowoduje wypadek i już trzeba przebudować skrzyżowanie,zrobić rondo, albo wina Nowosielskiej.
   To samo na skrzyżowaniu kolo Policji w Kędzierzynie,ciągle wypadki,przez tą szeroką drogę od strony Piastów,Biedronki,kierowcy pierdoły myślą że mają pierwszeństwo.Bo droga szeroka.

 6. Jest takie powiedżenie że dwóch kierowców musi być do du…. żeby doszło do wypadku.
  Dobry kierowca przewiduje wydarzenia i potrafi nie dopuścić do wypadku,nawet jak ktoś wymusi pierwszeństwo itp.

  • Aleś zablyszczala!!! Juzzzzzz widzę jak ktoś ładuje ci w du… o albo wyjeżdża z bocznej drogi a ty masz czas i możliwość uniknięcia zderzenia. Katastrofa.

 7. Zgodzę się że trudno uniknąć uderzenia w tył.Ale z podporządkowanej jak ktoś wymusza to jest czas zareagować,dziesiątki takich przypadków mialem i obyło sie bez wypadku.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj