Podpalenie piwnicy przy ulicy Kozielskiej. W akcji gaśniczej sześć zastępów straży pożarnej

2

W czwartek, trzydzieści minut po północy, dyżurny Komendy Powiatowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze piwnicy w jednym z budynków przy ulicy Kozielskiej w Kędzierzynie-Koźlu.

Na miejscu jednostkom Państwowej Straży Pożarnej pomagali ochotnicy z Kłodnicy oraz Cisowej. Interweniowała również policja. Już przed przyjazdem służb mieszkańcy ewakuowali się z budynku. Strażacy przystąpili do gaszenia pożaru piwnicy oraz jej oddymiania. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Według opinii służb pracujących na miejscu, doszło do celowego podpalenia. Dalsze postępowanie wyjaśniające prowadzi policja. Na czas prowadzenia działań gaśniczych jeden z pasów drogi został wyłączony z ruchu.

2 KOMENTARZE

  1. Czy to to zdarzenie było przyczyną wycia syren alarmowych w środku nocy? Te chyba zostały uruchomione około godziny 3. I po tych syrenach słychać było mnóstwo wozów strażackich. Czy szanowna redakcja zechce poinformować co się wydarzyło?

  2. Uważam, że twój post powinien być skasowany. To co napisałeś, może być podstawą do oskarżenia cię przed sądem, a namierzyć komputer jest łatwo. Myśl co piszesz.

Skomentuj