Podpalacz zrobił mieszańcom pobudkę. Pożar wiaty śmietnikowej w Koźlu

3

Rano strażacy zostali wezwani do ugaszenia płonącej wiaty śmietnikowej na jednym z podwórek przy ulicy Piastowskiej w Koźlu.

Mieszkańcy ul. Piastowskiej po godzinie 7 rano zauważyli ogień wydobywający się z wiaty śmietnikowej. Na miejscu interweniowała straż pożarna. Działania trwały niecałą godzinę. Na szczęście, dzięki szybkiej akcji strażaków, nie ucierpiało inne mienie, w tym także samochody zaparkowane przy wiacie.

Przyczyną pożaru okazało się podpalenie. Straty oszacowano na kwotę około 1 tysiąca złotych.

3 KOMENTARZE

  1. Nie wierze że to podpalenie po pierwsze ktoś musiał by mieć klucz do wiaty żeby ją podpalić w środku po drugie to napewno był gorący popiuł z pieca insie zapaliły śmietniki a straty napewno były wieksze niż 1000 zł bo 4 pojemnikow dużych rozwalonych i 4 albo 5 małych + altana śmietnikowa do remontu i pomalowania plus solarna lampa na ruch …Kto oceniał strat 1000zł ? 10000 tysięcy to się zgodze ale nie 1000zł…😂😂😂😂

  2. Tego podpalacza który w Koźlu podpalił kontener z odzieżą nie złapano więc to bardziej niż pewne że to podpalenie ,z reszta mało jest debili …? Co do strat to dziwne że tylko 100 bo kubły są drogie .

Skomentuj