Podejrzewana o przywłaszczenie tysiąca euro. Policjanci opublikowali wizerunek kobiety

9

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu prowadzą postępowanie dotyczące przywłaszczenia pieniędzy w jednym z kantorów na terenie Kędzierzyna-Koźla. Publikujemy zdjęcia z wizerunkiem osoby podejrzewanej o ten czyn. Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę, prosimy o kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod nr tel. 77 472 46 03.

AKTUALIZACJA 28.06: Policjanci ustalili tożsamość kobiety zarejestrowanej przez monitoring. Trwa wyjaśnianie sprawy, dziękujemy za pomoc wszystkim, którzy przyczynili się do wyjaśnienia okoliczności przywłaszczenia pieniędzy.

Do przywłaszczenia tysiąca euro doszło w jednym z kantorów na terenie Kędzierzyna-Koźla. Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu. Widać na nim kobietę, którą policjanci poszukują do wyjaśnienia tej sprawy.

Osoby, które rozpoznają kobietę lub posiadają informacje mogące przyczynić się do jej ustalenia, prosimy o telefoniczny kontakt pod nr tel. 77 472 46 03.

 

9 KOMENTARZE

  1. Trochę to śmierdzi, kupując walutę najpierw kasjer liczy gotówkę od nas a następnie wypłaca. Kasjer się pomylil a kobieta po prostu kasę przeliczona na oczach schowała do portfela i tyle. Tyle razy kupowałem i sprzedawałem walutę że za bardzo nie wierzę że to jej wina.

  2. Jak to przywłaszczyła? Wsadziła rękę przez otwór w szybie i wyciągnęła banknoty z kasetki 2 metry od szyby? To się kupy nie trzyma.
    Jak mi kelner przyniesie schabowego zamiast pierogów i zjem, to będę oskarżony o przywłaszczenie kotleta pewnie. Gdzie ten kantor i wisiu co nie umie liczyć kasy. Udam się tam po ich nadmiar gotóweczki.
    Uwaga cajmery idę, szykujcie banknoty, duże nominały!

    • jak zjesz tego schabowego to za niego będziesz musiał zapłacić, jak nie zapłacisz to będą cię ścigać za przywłaszczenie. Proste.

  3. Noooooo Zaraz KURDE odezwie się ten BURAK – rzecznik praw PRZESTĘPCÓW😠 – i będzie dał dzioba, że publikacja fotki tej złodziejki narusza JEJ prawa obywatelskie😉😀

Skomentuj