Podczas zawracania autobus wjechał do rowu. Utrudnienia na drodze z Kłodnicy do Raszowej

5

Kierowca autobusu dojeżdżając do przejazdu kolejowego zorientował się, że ten jest zamknięty. Próba zawrócenia zakończyła się wjechaniem pojazdu do przydrożnego rowu.

Do zdarzenia doszło przed godziną 16 na drodze łączącej Kłodnicę z Raszową. Na przejeździe kolejowym prowadzone są prace, przez co został on czasowo zamknięty dla ruchu. Kierowca autobusu próbował zawrócić, ale podczas manewru pojazd osunął się do przydrożnego rowu.

Na szczęście kierowca wyszedł ze zdarzenia bez szwanku, w autobusie nie znajdowali się pasażerowie. Na czas wyciągania pojazdu droga będzie nieprzejezdna.

5 KOMENTARZE

  • znak zakaz ruchu i wielka żółta tablica informacyjna to mało? Trzeba jakieś betonowe zapory stawiać aby cymbały zauważyły?

 1. A kto jest odpowiedzialny za umieszczenie odpowiedniej informacji przy wjeździe na tą drogę ???
  Może jak odpowiedzialny za to człowiek zapłaci za wyciągnięcie autokaru z rowu, to inni odpowiedzialni za nasze bezpieczeństwo, zaczną myśleć o ludziach a nie o gryllu w łykend!

  • Za wjechanie do rowu odpowiedzialny jest kierowca. Pewnie za mało doświadczenia jazdy wstecz.
   Nie szukaj, Solo, gruszek na wierzbie.

 2. Oznaczenie jest fatalne. Tak samo jak prowadzone tam prace. Na 2 tygodnie zamknęli drogę, bo poprawiają przejazd, który kilka miesięcy temu był robiony.

Skomentuj