Podczas wymijania kierowca ciągnika uderzył w osobówkę. Sprawca kolizji został ukarany mandatem

7

Do zdarzenia doszło dziś (18 maja) w godzinach porannych w miejscowości Landzmierz w gminie Cisek.

Kierująca osobowym volkswagenem 50-letnia kobieta zauważyła jadący z naprzeciwka ciągnik rolniczy. Z uwagi na to, że droga w tym miejscu jest wąska, kobieta postanowiła zatrzymać samochód, aby przepuścić jadący z naprzeciwka pojazd. Niestety, podczas wymijania doszło do kolizji.

– Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 82-letni kierowca ciągnika nieprawidłowo wykonał manewr wymijania, doprowadzając do kolizji z samochodem osobowym. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, sprawca został ukarany mandatem karnym – informuje st. sierżant Monika Frąckowiak z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

7 KOMENTARZE

 1. Tak dziad już nie powinien prowadzić nawet roweru. Tylko dziadki nie piszcie że jesteście wspaniałymi kierowcami bo to już czas przeszły (albo byliście ,a może nigdy). Caritas kupi sobie nowe bo to auto jak widać od nich.

  • Masz rację. Tacy młodzi wspanialcy, jak Ty, gdy przyładują to z busa robią harmonijkę z zawartością krwawych resztek czegoś co przed momentem było czterema osobami.
   Gdzie tam staremu dziadowi do takiego sukcesu.

   • Dziadku „ka” umiesz czytać ? – Więc siedź cicho. Młody już taki zgredzie nie jestem ale na pewno po siedemdziesiątce za kółko nie siądę… Co może jeszcze napiszesz że masz lepszy wzrok, refleks i doświadczenie (do kościoła i z powrotem)? Najczęstsze wypadki powodują ludzie starzy i młodzi świeżo po kursie, pod wpływem używek i przemęczeni.

    • A ty mnie zygrydzie pająkowaty widziałeś, że wiesz że jestem dziadkiem?
     Nie, nie jestem dziadkiem. Może nawet jestem młodszy od ciebie.
     Tylko wnerwiają mnie popisy cwelów w rodzaju dziadek nie powinien prowadzić, czy głupawe zapytania czy ma lepszy wzrok, refleks, a jak ma doświadczenie to w łażeniu do kościoła
     Jesteś tak uwikłany we własną głupotę, że wydaje ci się że wypadek masakry 4 osób w busie spowodował jakiś dziadek.
     A jeśli już nie dziadek to młody po kursie (młodego po kursie posadzą na wywrotkę pełną kruszywa, prawda ?) albo był pod wpływem używek, co jest przecież wybaczalne, albo może był przemęczony. Co też jest wybaczalne, bo najważniejsze że był młody, czyli nie był dziadkiem.

     • Słuchaj bezmózgi jeti stul dziób bo kraczesz i z tego krakania nic nie wynika. Jak żeś jełop i bazgrzesz jakieś kretynizmy to już nie moja wina. I nie skacz jak małpa na gumie bo tu nie cyrk. Nawet podpisać do porządku się nie potrafi.

 2. Toż to młody kierowca. Uczy się jeździć, pewnie zielony listek gdzieś z szyby traktora odpadł… Dajcie chłopu spokój. Pewnie siostra środowiskowa źle zaparkowała.

Skomentuj