Podczas kontroli znieważył i zaatakował policjanta. Funkcjonariusze zatrzymali agresora

17

Do niecodziennej sytuacji podczas rutynowej kontroli drogowej doszło dzisiaj, około godziny 11:30 na ulicy Dworcowej w Bierawie. Zatrzymany kierowca znieważył i zaatakował policjanta.

Około godz. 11.30 w Bierawie policjanci zatrzymali do kontroli 54-letniego mężczyznę, kierującego osobowym fiatem. Kierowca stał się agresywny i znieważył oraz zaatakował funkcjonariusza policji. Policjant na miejsce musiał wezwać wsparcie. Wobec agresywnego kierowcy wykorzystano środki przymusu bezpośredniego. Za popełnione przestępstwo, mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

17 KOMENTARZE

 1. Ciekawe czy jego wersja to potwierdza, dla obiektywnego spojrzenia redakcja kk24 mogła by to chociaż na własną rękę zweryfikować a nie podawać na tacy wersję milicji.. Tak jak ze szczyoionka i, tylko promocja zwolenników, a na maila odnośnie drugiej strony czyli przeciwników nigdy mi nie odpisali.. Wracając do tematu zdarzenia.. Policja z kk lubi fantazjować

 2. Czy tak rzeczywiście było jak policja przedstawia to mam duże wątpliwości. Policjantów wielu a facet sam. Pewnie sprowokowali a później że agresor. Jak już nieraz w mediach pokazują działania dzisiejszej policji że to byki którzy sami są agresywni wobec obywateli. Jak zwykle 4 byków na jednego. Proponowałbym aby częstsze i rzetelniejsze przechodzili badania psychologiczne. Czemu nie ma ich wieczorami i nocami jak pijaczki rozrabiają ? Nie są już tacy odważni ?

 3. O proszę, a marsze w zimie tak ładnie pod dworcem pacyfikowali i przedsiębiorców też ładnie. A tu trzeba Omon wzywać prawie do jednego pijaka i 2 milicjantów.

 4. Należy wykonywać polecenia policji a nie, że jeden z drugim napatrzy się durnych filmików i cwaniakuje jakby wszystkie rozumy pozjadał. Brawo policja, nie cackać się z pajacami !

 5. Policjanci dostaną 500 zlotych podwyżki na rękę.
  Jezusiku,dlaczego nie poszedlem do pracy w Policji.
  Jazda autkiem,wysokie zarobki,dodatki,wczesne emerytury.
  Zazdroszczę.Człowiek był mlody i głupi,uczył się zawodu, zamiast iść na policjanta,strażaka,górnika.

Skomentuj