Podczas kontroli 31-latek dziwnie się zachowywał. Badanie wykazało, że jechał pod wpływem narkotyków

3
Foto: archiwum

Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej drogówki każdego dnia dbają o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Między innymi eliminują z dróg kierowców, którzy siadając za kierownicę po alkoholu lub narkotykach swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale też dla innych uczestników ruchu.

Policjanci z drogówki codziennie dbają o bezpieczeństwo na drogach naszego powiatu eliminując z ruchu nie tylko kierowców którzy siadając za kierownicę pod wpływem alkoholu, ale również tych którzy prowadzą pojazd będąc pod wpływem środków odurzających.

Jednym z nich, był zatrzymany w ostatnich dniach do kontroli w Reńskiej Wsi kierowca audi. Podczas wykonywanych czynności z 31-latkiem z uwagi na jego zachowanie policjanci nabrali podejrzeń, że może być pod wpływem narkotyków. Ich przypuszczenia potwierdziły się. Wstępne badanie na zawartość środków odurzających w organizmie dało wynik pozytywny. Mężczyznę przewieziono do szpitala, gdzie pobrano mu krew do dalszego badania.

Policjanci zatrzymali 31-latkowi prawo jazdy. W tej sprawie jest prowadzone postępowanie. Za prowadzenie pod wpływem środków odurzających grozi mu nawet do 2 lat.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu

3 KOMENTARZE

  1. tylko czekać aż budowlańcy jeszcze rozłożą się z jakimś sprzętem typu koparka czy wywrotka na rodzie, bo czemu by nie? i zacznie się zabawa…

  2. Gdyby koledzy z prewencji zlapali dilersa to cpun nie usiadł by nagrzany za wolant. A tak- tylko przez przypadek ze debil wpadł. To daje obraz ilu takich nafuranych łeboli loucze po drogach tego powiatu. Każdego dnia. Czujecie się bezpieczni? Bo policja dba? Ha ha! Dobre! Weźcie się do roboty bo wam ktoś wjedzie w schowany w krzakorach radiowóz. Po pijaku albo amfie.

Skomentuj