Podaj łapę bezdomnym psom i kotom. MZK organizuje zbiórkę karmy dla schroniska

0

Miejski Zakład Komunikacyjny w Kędzierzynie-Koźlu podczas swojego Złotego Jubileuszu wyciąga pomocną dłoń do lokalnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Akcja „Podaj łapę” ma na celu zebranie jak największej ilości karmy dla czworonożnych podopiecznych.

Przy okazji jubileuszu 50-lecia działalności MZK miejski przewoźnik po raz kolejny chce zwrócić uwagę na los psów i kotów ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu. W trakcie imprezy, która odbędzie się w środę, 1 maja na terenie zajezdni autobusowej przy ulicy Kozielskiej, prowadzona będzie zbiórka karmy dla czworonogów ze schroniska.

– Wśród pracowników spółki zorganizowaliśmy wielką zbiórkę, dzięki której zakupimy karmę dla psów i kotów z miejskiego schroniska – mówi Arkadiusz Deierling, specjalista ds. marketingu w MZK.

Każdy, kto przyniesie prezent dla schroniska w formie karmy – suchej lub mokrej, będzie mógł nakleić na specjalnie przygotowany autobus psią lub kocią „łapkę” i złożyć na niej swój podpis. Później taki autobus będzie kursował po mieście. Zachęcamy całe rodziny do udziału w imprezie i wsparcia schroniska.

Skomentuj