Pod osłoną nocy próbował włamać się do lokalu gastronomicznego. Wpadł na gorącym uczynku

7

Kryminalni z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali na gorącym uczynku 35-letniego mieszańca miasta. Mężczyzna próbował włamać się do lokalu gastronomicznego. To nie jedyny czyn którego miał się dopuścić. Zatrzymany usłyszał łącznie 4 zarzuty. Ponieważ działał w warunkach recydywy grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Do tego zdarzenia doszło w październiku 2020 roku. Po godzinie 2:00 funkcjonariusze operacyjni z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zauważyli mężczyznę, który szarpiąc za roletę próbował włamać się do jednego z lokali gastronomicznych. Funkcjonariusze natychmiast go zatrzymali. 35-latek trafił do policyjnego aresztu.

W trakcie dalszych czynności śledczy ustalili, że to nie jedyny czyn, którego miał się dopuścić zatrzymany. Mężczyzna jest także podejrzewany o usiłowanie oraz dwukrotne włamanie się do restauracji. 35-latek usłyszał łącznie 4 zarzuty, do których się przyznał. Ponieważ działał w warunkach recydywy grozi mu za to kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu

7 KOMENTARZE

    • Ten mieszaniec to kompilacja ciawusa z krzyżakiem + kargul + gorol + ….+… cała reszta😉 Klasyk określał to jako – „Ni pies ni wydra, coś na kształt świdra” 😕

    • Tak naprawdę to on był wstrząśnięty, nie zmieszany. Ale redakcji kk24 znowu wszystko się pomieszało…
      I jeszcze jedno – czy złapanie tego mieszańca na gorącym uczynku oznacza, że mieszaniec coś sobie podgrzewał?

Skomentuj