Poczuli magię świąt Bożego Narodzenia. Kiermasz świąteczny w „Dziewiętnastce”

0

Jak co roku szkolny kiermasz w Publicznej Szkole Podstawowej nr 19 wprowadził społeczność szkolną w magiczny klimat świąt Bożego Narodzenia. Było pysznie i artystycznie, no i oczywiście nie zabrakło Świętego Mikołaja.

To już bez wątpienia tradycja, kiermasz świąteczny w Publicznej Szkole Podstawowej nr 19 przyciąga wiele osób, które chcą poczuć świąteczny klimat.

10 grudnia na szkolnych korytarzach pojawiły się stragany pełne rękodzieła, wyrobów artystycznych i kulinarnych przysmaków. Działała również gastronomia z domowymi ciastami, krokietami z barszczem i bigosem. Pojawił się również Mikołaj. Uczniowie szkoły na „zimowej scenie” prezentowały swoje talenty.

– Dzięki zaangażowaniu wielu rodziców, nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły, ten dzień był szczególny. Wszyscy włożyli wiele pracy i serca w przygotowanie tego wyjątkowego dnia. Rodzice bardzo się zaangażowali, z czego ogromnie się cieszymy i serdecznie dziękujemy. Podziękowania kierujemy również do osób kupujących, które swoją hojnością wsparli Radę Rodziców. Po raz kolejny jesteśmy pod wrażeniem waszej aktywności podczas zakupów, a także szczodrości i życzliwości dla nas i tego, co wspólnie robimy – mówiła Bożena Łotecka, dyrektor szkoły.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj