Pobicie w ogródku piwnym w centrum miasta. 47-letni mężczyzna trafił do szpitala w Opolu

14

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla wyjaśniają okoliczności pobicia, do którego doszło w sobotę po godzinie 15 w jednym z pubów przy ulicy Wojska Polskiego. W jego wyniku poważnych obrażeń doznał 47-letni mężczyzna, który trafił do szpitala w Opolu.

Zdarzenie miało miejsce w biały dzień w jednym z barów w centrum miasta.

– Około 15.10 otrzymaliśmy zgłoszenie od personelu dotyczące nietrzeźwego mężczyzny, który wszczął awanturę w ogródku barowym. Przed przyjazdem funkcjonariuszy awanturujący się mężczyzna oddalił się w nieznanym kierunku, a jeden z zaatakowanych przez niego mężczyzn został zabrany przez załogę pogotowia ratunkowego – relacjonuje mł. asp. Dagmara Rippel-Kopeć z kędzierzyńsko-kozielskiej policji.

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu zostało złożone zawiadomienie o podejrzeniu dokonania przestępstwa dotyczące uszkodzenia ciała 47-letniego mężczyzny. Funkcjonariusze prowadzą czynności zmierzające do ustalenia personaliów napastnika oraz szczegółowych okoliczności zdarzenia. Poszkodowany mężczyzna pozostaje wciąż przebywa w szpitalu w Opolu.

14 KOMENTARZE

 1. Jakim trzeba być dnem aby tak pobić drugiego człowieka?
  Złapać go złapią, tylko mieć nadzieję, że dostanie 10lat

 2. W tej 13° to wieczne burdy są. Człowiek spokojnie posiedzieć nie może, bo w łeb dostanie za darmo. Tak to jest z tymi mordowniami

  • zamknąć to goowno w centrum drugiego wielkością miasta w opolskim! Ludzi zabijają a policja robi szkice na obwodnicy!

   Alkohol zabija. I koorwa nikt mi nie powie,że jest inaczej.

 3. Dla takiego czegoś bo nie zasluguje nawet na miano zwierzecia jest tylko jedna kara.
  Takich zwyroli społeczeństwo powinno eliminować, niestety wśród ludzi jest nigdzie nie wypowiedziane przyzwolenie na krzywde innych… Pójdzie siedzieć i co? Będzie kimś w kriminale bo pobił ze skutkiem śmiertelnym człowieka, i będzie żarł za miedzy innymi pieniądze rodziny której członka zamordował, ale przecież prawa człowieka; to nie jest człowiek i nie ma usprawiedliwienia.

  Nienawiść i wkur&#nie nie wróći życia tego człowieka, ale tego się nie zapomina i nie wybacza.

 4. W kk już nigdzie spokojnie na piwo nie można wyjsc wszędzie speluny i zadymy i do tego chemicy którzy czuja się bogami.. tragedia brak słów…

Skomentuj