Pobicie na placu budowy w Blachowni. Pasażer zaatakował mężczyznę kierującego ruchem

17

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu wyjaśniają okoliczności pobicia mężczyzny kierującego ruchem na ulicy Przyjaźni. Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 10.50.

Prace związane z budową kanalizacji w ciągu ulicy Przyjaźni powodują duże utrudnienia dla zmotoryzowanych. Od kilku tygodni zamknięty jest odcinek drogi od skrzyżowania ulicą Nowowiejską do zjazdu w ulicę Tuwima. W godzinach prowadzenia prac (7.30 – 15) po zamkniętym fragmencie drogi poruszać się mogą jedynie mieszkańcy ulicy oraz autobusy komunikacji miejskiej. Część kierowców próbuje notorycznie łamać zakaz ruchu, co doprowadza do nieprzyjemnych sytuacji.

Jedna z nich zakończyła się dziś pobiciem mężczyzny kierującego ruchem.

– Około godziny 10.50 zostaliśmy poinformowani, że na ulicy Przyjaźni osoba kierująca ruchem została zaatakowana przez pasażera jednego z samochodów. Trwają czynności wyjaśniające – informuje komisarz Magdalena Nakoneczna z kędzierzyńsko-kozielskiej policji.

Napastnik miał uderzyć pracownika firmy budowlanej, a następnie przewrócić go na ziemię. Do poszkodowanego zostało wezwane pogotowie ratunkowe, które udzieliło mu pomocy.

17 KOMENTARZE

  1. Ha co za miasto prostackie. Golonka w knajpach, żule na ul. WP, motderstwo co kwartał i po ryju można dostać za nic. Ot zaścianek patriotyczno- narodowo- żołnierzowyklęty…

  2. to jest miasto możliwości! ostatnio przecież zamordowała NAUCZYCIELKA i to już po odwyku a nie w trakcie! no ale przynajmniej jest o czym pisać.

  3. Kultura osobista i językowa w niektórych z powyższych komentarzach, że ho, hoo! Aż mi wstyd, że mieszkam w tym zaścianku!

  4. Jak cieć przepuszcza tiry i busy firmowe to mieszkańcy się WKU… A po godzinie 15 tirów jest jeszcze więcej, pały mają to gdzieś.

Skomentuj