Po zderzeniu samochód stanął w ogniu. Pasażerka spłonęła wewnątrz pojazdu

10

Jedna ofiara śmiertelna, druga ciężko ranna – to bilans wypadku, do którego doszło wczoraj na autostradzie A4. Jego sprawcą był 29-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj około godziny 14 w okolicy zjazdu z autostrady A4 na obwodnicę Wrocławia. Osobowy fiat zatrzymał się przed tworzącym się na drodze zatorem, wtedy w jego tył z ogromnym impetem wjechało bmw. Pierwszy z samochodów błyskawicznie stanął w płomieniach.

Wewnątrz pojazdu znajdowały się dwie osoby. Świadkowie wypadku ruszyli na ratunek, ale zdołali jedynie pomóc wydostać się z płonącego pojazdu kierowcy, który z licznymi poparzeniami został zabrany śmigłowcem do szpitala. Jadąca z nim pasażerka poniosła śmierć na miejscu.

Za kierownicą bmw na niemieckich tablicach rejestracyjnych siedział 29-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy, zgodnie z procedurą pobrano mu krew do badań toksykologicznych.

– Mężczyzna został zatrzymany i w tej chwili jest podejrzewany o spowodowanie wypadku. Nie usłyszał jeszcze zarzutu, dziś i jutro wykonywane są z nim czynności – powiedział w rozmowie z portalem kk24.pl starszy sierżant Dariusz Rajski z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Czynności w sprawie prowadzone są pod nadzorem prokuratury okręgowej we Wrocławiu.

10 KOMENTARZE

  1. Pewnie zapierda… ma nauczkę na całe życie. Mam już dość kierowców z Polski są marni i beznadziejni sami piraci drogowi, do Zachodu dzieli nas przepaść !!!

  2. Dokładnie zgadzam się z pierwszymi 2 komentarzami, a cebulaki z kk mam na myśli forumowicze pod każdym artykułem o wypadku z udziałem rowerzystów to co jeden mądrzejszy.. Panowie i panie przekomarzaja się na temat przepisów kasków oświetlen pasów dla pieszych.. Lacha dre z nich na Maxa… Do zachodu wam drogi świetlne… Bo macie myślenie komunistyczne a co drugi to minister infrastruktury i wykładnie przepisów robi kto jest winny a kto co powinien 😂 😂 😂

Skomentuj