Po wypadku śmiertelnym droga wojewódzka nr 408 może być zablokowana do godzin wieczornych

4

Do śmiertelnego wypadku z udziałem samochodu osobowego i pojazdu ciężarowego doszło w poniedziałek około godz. 10 na drodze wojewódzkiej nr 408.

Na miejscu interweniowały wszystkie służby, w tym śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna w średnim wieku, poruszający się osobową skodą na toruńskich tablicach rejestracyjnych, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem ciężarowym. Kierowca ciężarówki próbował ominąć skodę, zjechał na pobocze, a pojazd przewrócił się na bok. W wyniku zderzenia zginął kierowca skody.

Samochód ciężarowy przewoził piasek, którego przeładowanie może trwać kilka godzin. Niewykluczone, że droga pozostanie zablokowana do godzin wieczornych. Policjanci wyznaczyli objazdy.

4 KOMENTARZE

  1. „Dziennikarzu”, skoro już podajesz, że zdarzyło się nieszczęście, to poinformuj również który odcinek drogi jest obecnie zamknięty i którędy poprowadzono objazdy. Niewątpliwie ta informacja będzie bardziej przydatna dla kierowców, niż np. to że jeden z samochodów posiadał toruńskie tablice rejestracyjne…

Skomentuj