Po wielu miesiącach radni po raz pierwszy mieli się spotkać w sali, ale wzrost zakażeń pokrzyżował plany

10

Jutrzejsza (30.09) sesja Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle odbędzie się zdalnie. Taka decyzja została podjęta ze względów bezpieczeństwa wynikających ze wzrostu liczby zachorowań na COVID–19 w ostatnim czasie. Posiedzenie online rozpocznie się o godz. 14:00.

Wrześniowa sesja miała być pierwszą od dawna, która planowana była stacjonarnie w budynku Urzędu Miasta. Przewodniczący Ireneusz Wiśniewski podjął jednak decyzję o zmianie trybu posiedzenia w związku z informacjami o nowych zarażeniach koronawirusem w Polsce. Radni spotkają się za pośrednictwem systemu wideokonferencyjnego. Obrady będzie można śledzić w Internecie: https://www.youtube.com/channel/UCVLiNTY9i0vrnsbJTebW9MA.

10 KOMENTARZE

  1. Po co mieli się spotykać, żeby o polityce gadać? Drogami się zajmijcie. Na Sybiraków jest dziura na dziurze. Ślepy zauważy, a urzędasy udają, że jest pięknie. Miasto możliwości za dychę.

  2. Nowosielskiej i Wiśniewskiego wszędzie pełno, a jak przyjdzie siąść i pracować, to najlepiej z fotela, w kapciach i szlafroku.

  3. Ale jak przyjdzie co do czego,to znowu ich wybierzecie.Bo ładne kwiatki i rabatki.Bo wyścig z masełkiem, bo rauty, wyjazdy.Bo takie światowe towarzystwo i popularne miasto.A to kamieni kupa.

  4. a dzieci w szkołach? aha, tam nie ma wirusa przecież, w sklepach i kościołach też, autobusy też są wolne od tego. Tylko w urzędzie jest wirus.

  5. No tak!!! Piękny dajecie przykład nierobstwa, czyżby nie powiodła się akcja szczepień i boicie się sami siebie, lansować, zwiedzać i pokazywać się w mediach wam jakoś łatwo przychodzi ale usiąść i dyskutować prosto w oczy jest problemem? A zapomniałem że piątek i początek weekendu, kto by obradował.

Skomentuj