Po wielomiesięcznych poszukiwaniach odnaleziono zaginioną mieszkankę Kędzierzyna-Koźla

3

44-letnia Diana zaginęła w czerwcu 2019 roku. Dzięki wytrwałości i determinacji kędzierzyńsko-kozielskich policjantów i wielu innych osób, które włączyły się w akcje poszukiwawczą, udało się kobietę odnaleźć. 

Rodzina zaginionej straciła z nią całkowity kontakt w czerwcu 2019 roku. Od tego czasu poruszano niebo i ziemię, aby odnaleźć 44-latkę.

W piątek 2 października w ramach prowadzonych przez policjantów z Kędzierzyna-Koźla poszukiwań odnaleziono zaginioną Dianę. Kobieta jest cała i zdrowa – informuje komisarz Magdalena Nakoneczna z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Ze względu na prywatność, policja nie podaje do publicznej wiadomości informacji dotyczących sytuacji życiowej kobiety. Z naszą redakcją skontaktowała się jednak jej mama, która pragnie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w poszukiwania.

Chciałabym bardzo podziękować za wszelkie zaangażowanie w poszukiwanie i odnalezienie mojej córki Diany funkcjonariuszom policji z Kędzierzyna-Koźla w szczególności panu Arturowi i Markowi oraz pani rzecznik Magdalenie Nakonecznej za rozpowszechnienie informacji o zaginięciu. Dziękuje również wszystkim policjantom z całej Polski, którzy włączyli się w akcję. Jestem wdzięczna za pomoc każdej, osobie która przyczyniła się do odnalezienia mojej córki – mówi mama Diany.

3 KOMENTARZE

Skomentuj