Po raz kolejny tężnia na Pogorzelcu uległa awarii. Urząd miasta zlecił naprawę w ramach gwarancji

5

Tężnia solankowa na Pogorzelcu została oddana do użytku pod koniec kwietnia. O budowie obiektu zdecydowali sami mieszkańcy, którzy wybrali go w budżecie obywatelskim.

Budowa kędzierzyńskich tężni trafiła do Budżetu Obywatelskiego, gdzie zyskała spore grono głosujących zwolenników. Mieszkańcy chętnie gromadzą się przy obiekcie, aby się zrelaksować i porozmawiać. W pobliżu tężni przy ulicy Kościuszki na Pogorzelcu znajduje się również plac zabaw, z którego mogą skorzystać dzieci.

Do redakcji zgłosili się mieszkańcy, którzy zwrócili uwagę na ponowny problem z funkcjonowaniem tężni solankowej. Został on zgłoszony do urzędu miasta. Na miejsce zostali skierowani pracownicy, którzy potwierdzili usterkę. Z uzyskanych informacji wynika, że tężnia solankowa jest na gwarancji, a firma, która za nią odpowiada, w najbliższym czasie usunie usterkę.

5 KOMENTARZE

  1. Jestem ciekaw kto będzie płacił za naprawę jeśli minie „gwarancja”, od początku z tą tężnią były kłopoty, firma pewnie „krzak”, za niedługo zniknie z kasą niczym kamfora.

  2. Zapchała się benzenem w dniu 22 08 2021 – 191,1 czy Pan senator już wyniuchał sprawcę.
    Nie ma sezonu grzewczego a piki są! Proponuję sprawdzić producentów oleju opałowego!

  3. A to ilu pracowników miasto wysłało do stwierdzenia awariii? Brawo za wybór wykonawcy, popatrzcie jakiej wielkości są teżnie w Głuchołazach czy Byczynie i nie ma z nimi problemów. Kto odpowiada w tym mieście za inwestycje i odbiory? Bo na pewno nie gość z wykształceniem technicznym i doświadczeniem.

Skomentuj