Po pijaku wiózł znajomych z imprezy. Spowodował wypadek, 19-latka zabrana do szpitala

9

W niedzielę przed godziną 5 doszło do groźnie wyglądającego wypadku na drodze krajowej nr 45 w Komornie. 19-letni kierowca peugeota na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w betonowe ogrodzenie.

W samochodzie prowadzonym przez mieszkańca powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego podróżowało kilka osób. W wyniku uderzenia w ogrodzenie, obrażeń doznała 19-letnia dziewczyna, która została zabrana do szpitala.

Badanie trzeźwości wykazało, że 19-letni kierowca był pijany. Młodzi ludzie wracali z imprezy. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku.

9 KOMENTARZE

    • Acha.Czyli nie wina pijanego skur……a siadającego za kierownicę, tylko tych którzy „dali się wsadzić do samochodu celem odwiezienia do domu przez pijanego cymbała” .Prawda, panie Piotrusiu?

      • W czasie gdy cymbał pozwolił sie odwieść pijanemu kierowcy powinien byc oskarżony jako współsprawca . Dodatkowo winni powinni płacić z swojej kieszeni koszty całkowite czyli interwencja policji laweta i szpital do tego czasami może dochodzić rehabilitacja lub jeszcze renta .

      • ty, jak tam targ na placu wolności? tu też teoria wielce infantylna. wsiedli z pijanym, więc zgodzili się z tym, że to może być ich ostatnia droga. Mogli pajacowi zabrać kluczyki i zamówić taryfę. byłoby taniej i nie musiałbym ci objaśniać życia dzieciaku.

  1. ciekawi mnie skąd 19 latek miał kaskę na takiego peżocika? chyba tatuś kupił! ja mając tyle lat na karku maluchem latałem i to jeszcze nie moim!

Skomentuj