Po osiedlu kręciło się dwóch podejrzanych mężczyzn. W końcu doszło do kradzieży. Apel o ostrożność

6

Na osiedlu Kuźniczka doszło do kradzieży przedmiotów z pomieszczenia gospodarczego. Jak zgłaszali mieszkańcy, dwóch podejrzanych mężczyzn już od jakiegoś czasu chodziło po ulicach i rozglądało się po posesjach. Policja apeluje, aby zawsze być czujnym i dbać o swoje mienie.

Mieszkańcy osiedla Kuźniczka w Kędzierzynie-Koźlu zaniepokoili się obecnością na osiedlu dwóch podejrzanych mężczyzn zwiedzających osiedlowe uliczki. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, mężczyźni widywani byli już od września.

W środę 11 listopada na osiedlu doszło do kradzieży. Złodzieje zabrali elektronarzędzia z budynku gospodarczego na jednej z posesji. Policja jest już na tropie złodziei.

W tej sprawie jest prowadzone postepowanie, osoby podejrzane o kradzież zostały ustalone. Ponadto w ramach prowadzonej profilaktyki, dzielnicowy podczas spotkań z mieszkańcami zwracał uwagę na czujność. Apelował o właściwe zabezpieczenie swoich posesji oraz zwracanie uwagi na osoby obce kręcące się po osiedlu lub w pobliżu posesji. Pamiętajmy, że zawsze, jeśli mamy wątpliwości, co do intencji osób kręcących się w rejonie posesji, możemy zadzwonić na numer alarmowy. Policjanci przyjadą na miejsce i sprawdzą sytuację – mówi komisarz Magdalena Nakoneczna, rzecznik kędzierzyńsko-kozielskiej policji.

6 KOMENTARZE

  1. Dwa miesiące dwóch typków sobie spaceruje i wszyscy emeryci mają w poważaniu,nikt się nie interesuje co robią i bardzo dobrze że ukradli,może przestaną patrzeć na czubek własnego nosa.

Skomentuj