Po 22 latach pracy zawodowej Aleksandra Mleczko otworzyła swoją firmę. Poznajcie salon fryzjersko-kosmetyczny Aleksandra M.

18

Wczoraj w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Kozielskiej 46A obok restauracji Blood Burger został otwarty nowy salon fryzjersko-kosmetyczny. Właścicielką jest znana setkom klientów Aleksandra Mleczko, która już od dwudziestu dwóch lat pracuje w zawodzie fryzjerki.

– Skąd pomysł na otwarcie własnego salonu?

– Czasami w życiu przychodzi czas na nowe plany i wyzwania i tak się stało w moim przypadku, że po dwudziestu dwóch latach pracy w zawodzie i w dodatku u jednego pracodawcy, postanowiłam zrealizować w końcu swoje marzenie – opowiada Aleksandra Mleczko.

– Jaka jest oferta salonu Aleksandra M.?

– Oferujemy klasyczne strzyżenie męskie, ale jesteśmy właśnie w trakcie poszukiwania fryzjerki damskiej. W salonie pracuje też doświadczona kosmetyczka – Anita Kozyra, która wykonuje wiele zabiegów upiększających dla pań. Na chwilę obecną zapraszamy na manicure i pedicure tradycyjny, hybrydowy oraz regenerujący i odbudowujący płytkę manicure japoński. Oprócz tego oczywiście zapraszamy panie na przedłużanie rzęs, hennę, regulację brwi oraz zabiegi depilacji woskiem. Już wkrótce nasza oferta ulegać będzie rozszerzeniu.

– Dla waszych klientów na otwarcie została przygotowana akcja promocyjna?

– Spośród klientów, którzy odwiedzą nas w najbliższym czasie, wybierzemy panie, które otrzymają zaproszenie na manicure hybrydowy, a panowie będą mogli skorzystać z darmowego strzyżenia. Na miejscu dostępne są też dla każdego drobne upominki.

Zapraszamy również do śledzenia naszej firmy na Facebooku: www.facebook.com/Aleksandra-M , gdzie znajdują się bieżące informacje na temat naszej działalności oraz gdzie będą publikowane różne warte uwagi akcje promocyjne.

Salon fryzjersko-kosmetyczny Aleksandra

ul. Kozielska 46A, Kędzierzyn-Koźle

Tel. 697848689

www.facebook.com/Aleksandra-M-Salon-Fryzjersko-Kosmetyczny-101149351753786

18 KOMENTARZE

Skomentuj