Pływacy z „Dziewiątki” z pierwszym miejscem w klasyfikacji medalowej. Zawody „Mały Koziołek”

0

90 zawodników z 14 klubów pływackich zmagało się na zawodach „Mały Koziołek”, które odbyły się w miniony weekend na kędzierzyńsko-kozielskiej pływalni. 

W tym roku zawody pływackie „Mały Koziołek” organizowane na krytej pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się pod patronatem trenera Zbigniewa Liskowicza. W zawodach wzięło udział 90 zawodników z czternastu klubów pływackich z województwa opolskiego i śląskiego.

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 spisali się fenomenalnie, zdobywając aż dwadzieścia sześć złotych medali, co dało nam pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej. W skład reprezentacji szkoły wpisali się nasi najmłodsi pływacy z klas pierwszych, drugich i trzecich. Warto zauważyć, że dla niektórych były to pierwsze tak ważne zawody. Jesteśmy z was bardzo dumni – mówi trenerka pływania Ewa Madej.

Dziękuję naszym uczniom, że reprezentowali szkołę w kolejnej edycji „Małego Koziołka”. Dziękujemy wszystkim za wsparcie, rodzicom za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu zawodów. Dzięki sprzętowi pozyskanemu z programu „Laboratoria Przyszłości” mogliśmy profesjonalne przeprowadzić zawody, wykorzystując nagłośnienie oraz aparat cyfrowy – dodaje trenerka.

Wyniki zawodów znajdziemy tutaj.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj