Pływacy Swim Team MOSiR Kędzierzyn-Koźle na Mistrzostwach Polski. To najważniejsze zawody w sezonie!

0

Uczniowie i absolwenci Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9, którzy reprezentują Swim Team MOSiR Kędzierzyn-Koźle, startowali w najważniejszych zawodach w sezonie Mistrzostw Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów 17-18 letnich.

Starty w Mistrzostwach Polski zawsze są intensywne i kosztują zawodników dużo energii oraz emocji. Jednak jak widać przemyślane rozłożenie sił w porannych eliminacjach przyniosło efekty w najważniejszych rozgrywkach finałowych, które były rozgrywane tego samego wieczoru. Szczególnie w tych najbardziej wymagających konkurencjach, w których startował Kamil Gohla: 400 metrów stylem zmiennym, czy 200 metrów stylem motylkowym.

Reprezentanci klubu wzięli udział również Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 14- i 15-letnich. Rywalizacja odbyła się na basenach w Olsztynie i w Gliwicach.

– Emocje nie opadną jeszcze przez długi czas. Ogromne brawa należą się dla wszystkich naszych zawodników i absolwentów. Wasze zaangażowanie, praca i wytrwałość jest nieoceniona – mówi trener Katarzyna Krzysica.

Wszystkie wyniki oraz relacja live dostępna na http://www.livetiming.pl/ w zakładce „Zawody Centralne”

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj