Płonie składowisko opon w Bierawie. Słup czarnego dymu widoczny z wielu kilometrów

2

Kędzierzyńsko-kozielscy strażacy mają dziś ręce pełne roboty. Po porannym pożarze na Pogorzelcu po południu zostali wezwani do Bierawy, gdzie w ogniu stanęło składowisko opon.

Pożar ma miejsce na terenie jednej z firm w rejonie ulicy Gliwickiej. Płoną opony na składowisku. Z ogniem walczy kilka zastępów straży pożarnej. Na razie nie ma informacji o poszkodowanych.

Aktualizacja, godz. 13.21: pożar został opanowany, brak osób poszkodowanych.

 

 

2 KOMENTARZE

  1. Zgroza życ w takim kraju, gdxie służby odpowuedzialne za przestrzeganie bezpieczenstwa nie robia nic, prxymykaja oczy, pozar w Bierawie mam nadzieje że gdzies na uboczu, bo tak przebiega ul. Gliwicka nie zagrozi pozarem innych obiektów, z tym ze zapach nie do opisania. Załóżmy jednak że do zapalenia dojdzie na Piastowskiej w Kożlu, budynki obok a opon co najmniej kilkaset dlaczego nie sa one usuwane na bieżąco. Łukasiewicza gośc sobie zrobil z ulicy parking ani plicja ani służby nie reaguja, a tam kilka samochodów bez blach a moze i ubezpieczenia, dom zastawiony jakimis metalowymi sprzetami co w razie zagrizenia maja zrobic ratownicy lub strażskoro tam przejść w dzień bez niczego problem. Może w koncu zrobicie z tym porzadki skoro jestesmy rowni wg prawa?

Skomentuj