Płonie budynek byłej jednostki wojskowej w Koźlu. Strażacy walczą z pożarem

5

W piątek około południa straż pożarna została wezwana na teren byłej jednostki wojskowej przy ulicy Synów Pułku w Koźlu.

Po dotarciu na miejsce okazało się, że ogniem objęty jest dach. Pożar wybuchł w budynku bezpośrednio przy ulicy. Strażacy rozpoczęli gaszenie ognia. Sytuacja jest już opanowana. Obecnie strażacy rozbierają elementy dachu.

Jak się dowiadujemy, w momencie wybuchu pożaru świadkowie widzieli kilka młodych osób uciekających z budynku. Niewykluczone więc, że doszło do podpalenia.

To już kolejny pożar na terenie byłej jednostki w ostatnich tygodniach.

5 KOMENTARZE

  1. Miasto powinno przejąć te budynki od gen.Błaszczaka i po remoncie udostępnić je na odpowiednich warunkach mieszkańcom naszego miasta,a nie czekać aż te budynki zaczną się rozsypywać jak kilka innych budynków w naszym „Mieście Możliwości”.Czuwaj!

    • Bolku Lolku miasto możliwości już dostało te budynki od Wojska Polskiego konkretnie od Agencji Mienia Wojskowego. Następnie odsprzedało, bo najłatwiej jest sprzedać jak przystało na PO i resztę Totalnej Opozycji. Czuwaj !

  2. Oj!!! Będzie się działo, jeszcze wakacje się nie rozpoczęły na dobre a już podpalenie? Jak najszybciej zamontujcie kamery oby złapać podpalaczy inaczej dojdzie do tragedii. Zamiast sprzedać komuś za symboliczną 1 zł pod warunkiem zrobienia tam mieszkań na wynajem lub na sprzedaż za chwilę będą ruiny.

  3. A mówiono kiedyś że to ruskie wojsko w Bornym Sulinowie dokonało totalnych zniszczeń w budynkach które kiedyś zajmowali. A okazuje się że nasi miejscowi włatcy móch też potrafią.
    Budynki miasto otrzymało za darmo. I co? I nic. Sprzedali, rączki umyli w brudnej wodzie i spokój.

Skomentuj