Planują przebudowę ulicy Kłodnickiej. Już w środę konsultacje społeczne

14

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu przygotowuje się do przebudowy ul. Kłodnickiej. Powstała już nawet koncepcja tego zadania. Zainteresowani mieszkańcy będą mogli poznać szczegóły planowanej inwestycji. Na konsultacje społeczne zaprasza Rada Osiedla Kłodnica.

Otwarte spotkanie odbędzie się w jej siedzibie w najbliższą środę (06.07) o godzinie 18:00 przy ul. Kłodnickiej 38a. Celem dyskusji będzie omówienie koncepcji zadania pt. „Rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 423 – I etap”, która swoim zasięgiem obejmuje odcinek od wiaduktu kolejowego aż do skrzyżowania z ulicami Wyspiańskiego i Dunikowskiego (łącznie z przebudową skrzyżowania).

14 KOMENTARZE

 1. Dopiero co położyli nowy asfalt na połowę długości drogi i skończyli z chodnikami a tu taki pomysł? Brawo, zróbcie brakujący dywanik
  od skrzyżowania do skrzyżowania a pieniądze które się da zaoszczędzić na inwestycjach wrzućcie na dalszą i szybsza modernizację drogi 408 aby za naszego życia wkonczu ta inwestycja została skończona.

  • Ona już kiedyś zostaa przesunięta.To bardzo cenny zabytek i jeden z niewielu takich w całym powiecie.A pro po zabytkw w KK to uważam,że zbyt moło je chronimy i odnawiamy

 2. Oby zwęzić tę ulicę, same dziury nie zwalniają kierowców od przelatywania przez tę zapyziałą dzielnicę. Jeśli projekt ma otrzymać wsparcie zepsutej, dekadenckiej UE z warunkiem, że ma być ścieżka rowerowa szersza od ulicy, to MY Polacy takiego remontu nie chcemy, nam rower tylko z pedałami się kojarzy. A pedały to kolorowa tęcza i kolorowe kredki. Już opolski poseł Koń Kowalski na którego głosowali z pewnością kłodniczanie pragnący polskości i ochrony dzieci przed liberalizacją, adopcją przez jednopłciowe małżeństwa męskie byłby przeciw.
  Jako, że województwo nasze ukochane zostało oddane pod opiekę ministra ciemnoty narodowej Czarnka, czy na te konsultacje zostali zaproszeni posłanki z opolskiego, czy dopiero będą podczas przecięcia wstęg?

  Ja bym tam wszędzie namalował na środku kółka i powstały by ronda. Tak robią w bogatych krajach, np Belgia, nikt nie marnuje publicznych pieniędzy na przebudowy skrzyżowań. Tam wiedzą jak to zrobić po taniości, no i wąsko, wąsko wszędzie.

  Osobiście nie będę obecny ze względu na ważne delegacje na które zostałem zaproszony, potrzebuję oficjalnych kilometrówek by spłacić dług 100.000€ w parlamencie jaki nałożyli na wiernego PiSowca degeneraci europejscy. Już nawet nie można kabrioletem w zimę jeździć, by się urzędnik brukselski nie doczepił…

Skomentuj