Plantacja w piwnicy. Mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla uprawiał narkotyczne konopie

2

Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o przestępczość narkotykową. To 34-letni mieszkaniec Kędzierzyna. Mężczyzna w piwnicy uprawiał konopie indyjskie. Usłyszał zarzuty uprawiania i wytwarzania narkotyków. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia.

Kędzierzyńscy policjanci podejrzewali 34-latka naszego miasta o związek z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze przypuszczali, że może uprawiać marihuanę. Zebrane przez kryminalnych informacje pozwoliły na ustalenie gdzie podejrzany może przechowywać narkotyki.

Podczas przeszukania piwnicy  w jednym z pomieszczeń funcjonariusze znaleźli 12 krzaków marihuany oraz sprzęt służacy do jej uprawy. Dodatkowo podejrzany w mieszkaniu posiadał również nasiona konopił. Mężczyzna tłumaczył, że pierwsze nasiona, których użył do uprawy dostał od znajomego z pracy podczas pobytu w Holandii. Następne wyhodował już sam.

34-latek trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze przedstawili zatrzymanemu zarzut  uprawiania i wytwarzania narkotyków. Za takie przestępstwa ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

2 KOMENTARZE

  1. 12 krzaków konopi i nazwa PLANTACJA. To jak nazwać tysiące krzaków konopi uprawianych np w Kolumbii. Autorowi tekstu POLECAM sięgnąć do słowników i encyklopedii i sprawdzić znaczenie słowa PLANTACJA. !!! Kto pisze te teksty ??? Licealiści mają większe pojęcie o tym co piszą. A tu dla sensacji 12 krzewów nazywa się PLANTACJĄ .

Skomentuj