Plac zabaw dla psów chwilowo zamknięty. Czytelnicy pytają, dlaczego

5

Otwarty pod koniec roku pierwszy w Kędzierzynie-Koźlu plac zabaw dla psów jest obecnie zamknięty, o czym poinformowali nas czytelnicy.

Plac znajduje się za halą „Manhatan”. To niewielki ogrodzony teren z urządzeniami do zabawy dla czworonogów. Jak poinformowali nas jednak czytelnicy, obecnie obiekt nie jest dostępny.

– Byliśmy tam dwa razy i za każdym razem jest zamknięty – pisze pani Maja.

O powody zamknięcia placu zapytaliśmy Jarosława Jurkowskiego z urzędu miasta.

– Z uwagi na warunki atmosferyczne plac zabaw jest na razie zamknięty. Nawierzchnia jest za miękka i przy użytkowaniu przy takiej pogodzie szybko zrobiłoby się tam błoto. Jak tylko warunki pogodowe się poprawią (np. będzie przymrozek), wtedy otworzymy plac ponownie – informuje.

Po ponownym otwarciu plac będzie dostępny bez ograniczeń czasowych.

5 KOMENTARZE

  1. Ha ha dobre, swoją drogą ten plac to był potrzebny „psu na budę”, można było te pieniądze przeznaczyć na inny cel, taki jak np. wymiana chodników, lub zakup większej ilości koszy na śmieci.

  2. Serio? Zrobi się błotko? Pozwólmy ludziom zdecydować, czy chcą wykąpać psa po zabawie, czy nie. Bez sensu było to otwierać.

  3. Ci krytycznie komentujący, to te osoby które były za budową tego rodzaju placu, czy ci którzy byli przeciw?
    Wydaje się że to osoby które były przeciw.Wieczni malkontenci.Zawsze coś nie pasuje i zawsze znajdzie się powód do narzekań.

Skomentuj